Nice to meet you.

Bekijk video

Leer ons kennen.

We're Dio.

Wij dagen je uit in je digitale ambities en zijn ijzersterk in het ontwikkelen van vernieuwende product/servicebelevingen die mensen activeren in toekomstig gedrag. Zo helpen we bedrijven te onderscheiden en nieuwe business te genereren.

uxdesigner werken

Wij brengen mensen en merken in beweging. We herdefiniëren de product/servicebeleving en boeien en binden met doeltreffende communicatie. We zetten aan. 

Dit doen we voor organisaties die ons raken. Samen ontwikkelen we nieuwe diensten. Daar waar we het gevoel hebben extra betekenis te kunnen geven maken we onze eigen creaties. 

We smullen van complexe uitdagingen en houden van een human-touch. Vol passie en met heel veel zin, aangenaam, wij zijn Dio.

uxdesigner werkenicon behavioral change

We design human impact for positive change.

cocreatiecocreatiemeeting nudginguxdesigner werken

Dit zit in ons DNA.

Lef

Wij bewandelen niet de platgetreden paden. Geen idee is ons te gek, wij stappen graag uit onze (digitale)
comfortzone.

Perspectief

Kom maar door met je ideeën, ervaringen, theorieën of levenswijze en  zet ons in nieuw perspectief.
Love to be inspired.

Diepgang

Geen uitdaging is ons te groot; wij presteren het beste met de meest onmogelijke vraagstukken. En bijten ons dan flink vast. So you're warned ;-)

Dromen

Dromen over een onvoorstelbare toekomst. Altijd met een human touch. Mensen inspireren en zetten aan.

Samen

We absorberen kennis tijdens innovatiesessies met experts en brengen nieuwe inzichten in kaart in co-creatie met gebruikers.

Impact

Wij geloven dat ontwerpers de verantwoordelijkheid hebben een positief verschil te maken in deze wereld.

Meet the team.

Christiaan Uythoven

Owner & strateeg
chris@dio.agency

Floris Schrader

Animator & illustrator
floris@dio.agency

Rick Nijsse

Front-end developer
rick@dio.agency

Kenzo van der Meulen

Stagiair UX design
kenzo@dio.agency

Claire Suurmond

UX designer
claire@dio.agency

Jeroen Lubberhuizen

Marketeer
‍jeroen@dio.agency

Julia de Jong

Stagiair UX Design
julia@dio.agency

Nick Paulus

Stagiair Marketing & Sales
nick@dio.agency

Boyd Bueno de
Mesquita

Full stack developer
boyd@dio.agency

Marjolein Stassen

Digital Designer
marjolein@dio.agency

Siebe

Office dog
alwayssleeping@dio.agency

Meet the team.

Christiaan Uythoven

Owner & Strateeg
chris@dio.agency

Floris Schrader

Animator & Buurman

Rick Nijsse

Front-end developer
rick@dio.agency

Jeroen Lubberhuizen

Marketeer
jeroen@dio.agency

Claire Suurmond

UX designer
claire@dio.agency

Boyd Bueno de Mesquita

Full stack developer
boyd@dio.agency

Julia de Jong

Stagiair UX Design
julia@dio.agency

Kenzo van der Meulen

Stagiair UX Design
kenzo@dio.agency

Nick Paulus

Stagiair Marketing & Sales
nick@dio.agency

Marjolein Stassen

Digital Designer
Marjolein@dio.agency

Siebe

Office dog
alwayssleeping@dio.agency

Een bakkie koffie bij Dio.

Boek vrijblijvend een uurtje met Dio en maak kennis met het team. Samen kijken we hoe we jouw uitdaging kunnen realiseren tot een succes. 

Partners:

gemeente rotterdam
heineken
hogeschool utrecht
fysioHolland rotterdam centrum
kpn mobiel televisie internet‎
rode kruis noodhulporganisatie
abn amro
hanze university of applied sciences
lekker fit rotterdam
hitachi
enexis energie netbeheer
centric software solutions
stichting de friesland
veiligheidNL veiligheid in nederland
ordina IT service management
radboud university
nivel netherlands institute for health services research
koninklijk nederlands genootschap voor fysiotherapie